Balanční míč BBT červená

Kód: 23572
2 172,72 Kč
DODÁNÍ do 4 dnů

Balanční míč BBT je jednokomorová vzduchová podložka, která umožňuje upuštěním tlaku upravovat obtížnost cvičení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balanční míč BBT s průměrem 58 cm, výškou 28 cm a váhou 5,2 kg je výbornou tréninkovou pomůckou. Její základní podložka je vyrobena z tvrzeného PVC a je protiskluzově upravena. Tréninková pomůcka je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů. K balanční míči jsou přidány madla, které umožňují maximální variabilitu cvičení. Její maximální nosnost je 150 kg. Balení obsahuje pumpičku.

 

Trénink na této pomůcce, resp. Bosu Balance Trainer je specificky navržen tak, aby pomohl dosáhnout rovnováhy mezi svalovými systémy posturálních a fázických řetězců rychleji, bezpečněji a komplexnější než jiné tréninkové pomůcky. Při tréninku vždy hledáte cestu nejmenší stálosti s co nejmenší námahou (např. Stání oběma nohama na prostředku). Tato pomůcka Vám pomůže uvědomit si, že stání je velmi kompletní a dynamické, přičemž tím rozvíjíte centrální nervový systém a umožňujete vzájemnou interakci systémů, které intuitivně nacházejí pozici nejmenšího odporu.

 

Proč právě Bosu Balance Trainer?

 

Protože dává cvičení novou dimenzi, vypracuje Vaše břišní svaly jako žádný jiný přístroj, posiluje hluboký stabilizační systém těla, zdokonaluje Vaši rovnováhu, která je k životu nezbytná, nutí Vás mít zapojenou celou řadu svalů na těle, při cvičení na něm se musíte vždy na 100 % snažit, jinak z pomůcky spadnete, umožňuje, abyste si určili vlastní úroveň obtížnosti, trénink je bezpečný, a protože trénink na této míči je výzvou!

 

Tréninková pomůcka je určena výhradně pro domácí využití.

Balančná lopta Merco červená 4

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky mimo ledu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: