Chrániče zubů

3 položek celkem
průsvitný, safejwz průsvitný, chranic zubu
Akce
550,06 Kč –30 %
385,04 Kč

Chrániče zubů SAFE Jawz ® Mouthguard jsou revoluční sportovní chrániče oblíbené pro pohodlné nošení a perfektní ochranu zubů.  

915
Chránič zubů pro dospělé SAFE Jawzi Fangzi růžový, hokejový trénink, hokejová míček, hokejový puk, střelecká deska, hokejová podlaha, hokejová brána, sušák hokejové výstroje, chránič zubů, tkaničky do bruslí, střelecká plachta, střelecký terč, my enemy, trénink techniky s pukem
Akce
550,06 Kč –10 %
495,05 Kč

Chrániče zubů SAFE Jawzi ® Mouthguard jsou revoluční sportovní chrániče oblíbené pro pohodlné nošení a perfektní ochranu zubů.

677
Chránič zubů pro dospělé SAFE Jawzi Ogre zelený, hokejový trénink, hokejová míček, hokejový puk, střelecká deska, hokejová podlaha, hokejová brána, sušák hokejové výstroje, chránič zubů, tkaničky do bruslí, střelecká plachta, střelecký terč, my enemy, trénink techniky s pukem
Akce
550,06 Kč –10 %
495,05 Kč

Chrániče zubů SAFE Jawzi ® Mouthguard jsou revoluční sportovní chrániče oblíbené pro pohodlné nošení a perfektní ochranu zubů.

671

Hokej je nejen tvrdý sport, ale také velmi rychlý a tak se často stává že puk letí tak rychle, že se mu nedá uhnout. Chraň si proto svůj chrup chrániči na zuby. Chrániče už dnes nemusí být nudnou povinnou součástí tvé hokejové výstroje! U nás najdeš perfektní chrániče zubů s různými motivy nejen pro skvělou ochranu a pohodlné nošení, ale i pro stylový vzhled! Vybírej a neváhej. Pro radu jsme tu vždy pro vás na online podpoře, neboť nejlépe hokejové tréninkové pomůcky najdeš pouze u nás!