Hokejový slideboard 180x50cm

Kód: SLIDEBOARD 180
3 712,87 Kč –37 %
Hokejový slideboard 180x50cm, hokejový trénink, hokejová míček, hokejový puk, střelecká deska, hokejová podlaha, hokejová brána, sušák hokejové výstroje, chránič zubů, tkaničky do bruslí, střelecká plachta, střelecký terč, my enemy, trénink techniky s pukem
3 712,87 Kč –37 % 2 337,73 Kč
SKLADEM (1 ks)

Hokejový slideboard 180x50cm je hokejová pomůcka pro trénink správné techniky bruslení s nejlepší cenou na trhu jen u nás!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hokejový slideboard 180x50cm je perfektní hokejová pomůcka pro trénink správné techniky bruslení.

 

Navíc nyní jen u nás s nejlepší cenou na trhu!

 

Slideboard je univerzální tréninkový systém pro každého, kdo se chce zlepšit v technice bruslení, zvýšit svou kondici nebo posílit svalstvo. Trénovat může profesionální hráč, ale i začínající hokejista. Tato skvělá pomůcka se dá využít i ve fitness centru jak pomůcka na hubnutí.

 

Moderní tréninkový systém byl vyvinut v USA profesionálními sportovci. Při tréninku se využívá hmotnost těla, která působí jako odpor a tím dochází k jeho posilování. Na slideboarde se dají cvičit posilovací a protahovací cvičení zaměřené na hluboký stabilizační systém a soulad s dechem. Kromě posilování nohou procvičíte i střed těla. Cvičení je založeno na přirozených a plynulých pohybech bez zatížení kloubů. Procvičením vnitřních partií svalů se stane vaše tělo rychleji, ohebnější a vytrvalejší.

 

Slideboard obsahuje v balení desku a pár nylonových návleků na boty nebo chodidla, které se po desce výborně kloužou. Cviky na bázi koncentrovaných třecích pohybů se provádějí pomocí dodávaných návleků třením o podložku.

 

Před každým použitím doporučujeme otřít plochu od prachu, jako prevenci před poškrábáním povrchu. Slideboard lze použít na koberci nebo tvrdé podlaze jako je dřevo, beton nebo linoleum. Důležité je, aby byl povrch čistý a suchý. Nedoporučujeme používat na trávě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové tréninkové pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: