3. Tréninkový kit MINI

Kód: 8421
Akce Novinka Tip
7 508,25 Kč –16 %
3.mini dangler kit cz, my enemy, 3.mini dangler kit, 3.mini dangler kit, hockey revolution, hokejová podlaha, hokej, trening, tréninkové míček, wood ball, hokejový Tréninkový set
7 508,25 Kč –16 % 6 298,13 Kč
SKLADEM (8 ks)

Skvělý tréninkový kit obsahující pomůcku na trénink techniky, nahrávač, podlahu a tréninkové míčky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tréninkový kit obsahuje:

 

  • My enemy 5 je výborný produkt, který je určen pro rozvoj stickhandling, kontroly puku, koordinace a dalších důležitých hokejových dovedností. Na vývoji tohoto produktu se podíleli uznávání kanadští trenéři a profesionální hráči NHL. My Enemy je vyroben z vysoce odolného materiálu, který snese i to nejtěžší zacházení.

 

  • Hokejové nahrávače jsou skvělou tréninkovou pomůckou na nácvik přihrávek a střely z "první". Chceš trénovat sám a nemá ti kdo přihrávat? Hokejový nahrávač MY PASSER ONE TIMER ti bude skvělým parťákem. Při tréninku si můžete kromě střelby skvěle natrénovat i stickhandling či přihrávky.

 

  • Hokejová podlaha s puzzle systémem je perfektní stickhandling a střeleckou plochou, kterou si poskládáte podle svých představ! Puzzle systém je jednoduchý systém skládání a upevnění jednotlivých dlaždic vedle sebe. Dlaždice do sebe zapadají pomocí pevných plastových výstupů. S 1 balením 18 ks dlaždic si poskládáte rozměr podlahy 200 cm x 100 cm (2m²).

 

  • wood ball - Jde o dřevěnou míček, která slouží především pro rozvoj rychlých rukou a stickhandling. Dřevěná míček, který je pochopitelně lehčí než klasický puk vám nabízí skvělou a levnou variantu tréninku stickhandling, přesněji rychlosti rukou. Rozdíl poznáte, pokud budete poctivě trénovat.

kit3

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové sety
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: