My puzzle system 36ks (4m²) + 1ks nahrávač One Timer + My enemy

Kód: 1008
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 9 048,40 Kč –3 %
hokejova podlaha , my enemy, hokejovy nahravac, hokejovy trenink
9 048,40 Kč –3 % 8 773,38 Kč
SKLADEM (9 ks)

Skládací plocha My puzzle system určená na nácvik techniky s hokejkou, stickhandling. Balení 36 ks puzzle částí + nahrávač One Timer 60cm + My enemy 5

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací plocha My puzzle systém určená na nácvik techniky s hokejkou, stickhandling. Produkt je z dílny výrobce HOCKEY REVOLUTION. Při kombinaci podlahy s nahrávačem a stickhandling pomůckami a aplikací Hockey revolution bude váš trénink o 100% účinnější a efektivnější! Ve video složce najdete náhled tréninku!

 

Hokejová podlaha s puzzle systémem je perfektní stickhandling a střeleckou plochou, kterou si poskládáte podle svých představ!

Rozměr 1ks dlaždice: 33cmx33cmx1,3cm

Balení:

  • 36 ks
  • 1 ks nahrávač MY PASSER ONE TIMER 60cm
  • My enemy 5

S 1 balením 36 ks dlaždic si poskládáte rozměr podlahy 400 cm x 100 cm (4m²).

 

VÝHODY:

 

  • Puzzle systém je jednoduchý systém skládání a upevnění jednotlivých dlaždic vedle sebe. Dlaždice do sebe zapadají pomocí pevných plastových výstupů. V případě poškození některé dlaždice z vyskládání podlahy se nic neděje protože si můžete dokupovat dlaždice po kusech.
  • Puzzle systém umožňuje přizpůsobit hokejovou podlahu vašemu prostoru. Později můžete ocenit možnost podlahu rozšířit nebo ji úplně přeskládat podle vašich tréninkových požadavků a zkušeností.
  • Puzzle systém hokejová podlaha je perfektní volbou nejen díky její variabilitě, ale také díky technologií, která zajišťuje ještě lepší klouzavost než u hokejových desek. Na podlaze skvěle kloužou tréninkovéGreen Biscuit puky, ale i ty hokejové. Tloušťka dlaždic je také větší než tloušťka střeleckých desek, což je 1,3 cm, zatímco střelecké desky mají tloušťku 0,3 cm.
  • Povrch plochy je ošetřen UV filtrem, takže podlaha může být v interiéru, ale i v exteriéru na slunci.
  • Výhodou Puzzle systém hokejové podlahy je i jeho skladnost. Po složení ji můžete dát do malé krabice a nezabere mnoho místa. Její rozložení zda složení netrvá více než 3 minuty. Povrch desky netřeba nijak ošetřovat, má stejnou kluznost po celou dobu životnosti.
  • Nevadí jí ani poškrábání a na desce můžete klidně zaparkovat i autem v garáži. Plast, ze kterého je podlaha vyrobena je vysoce odolný.

Nejideálnější je podlahu kombinovat s nahrávačem či stickhandling pomůckami a perfektní aplikací, která bude vašim osobním trenérem!

hokejova podlaha my puzzle

K balíku podlahy puzzle 36ks plus nahrávač One timer získáváte zdarma stickhandling pomůcku MY ENEMY:

my enemy

Pro zefektivnění tréninku k podlaze získáte i aplikaci do mobilu či tabletu! Tato aplikace je vyvinutá firmou Hockey Revolution, jako pomůcka při tréninku s pukem, stickhandling. Pokud netrénujete s trenérem, který na vás dohlíží a vytváří vám tréninkový plán na míru, tak tato aplikace je skvělou volbou!

 

  Stačí si vzít s sebou mobilní telefon když jdete trénovat, zapnout si aplikaci a ta vás vytrénujete! Aplikace vám bude ukazovat jaký tréninkový prvek právě zvolit, v jaké rychlosti a v jakém pořadí. Pro lepší představu nahlédněte to složky video k tomuto produktu a uvidíte jaký lehký trénink pro vás může být!

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové sety
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg

MY puzzle system

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: